Критики към Погба за слабата му форма

0
0
369

Селекционерът на Франция Дидие Дешан разкритикува Пол Погба, който се намира в слаба форма. Полузащитникът на Манчестър Юнайтед се възстановява повече от месец от контузия, но наскоро се завърна в игра, като дори беше в състава при изненадващото 1:1 на “петлите” с Украйна. От видяното Дешан обяви, че Погба се нуждае от редовно игрово време, за да върне най-добрата си форма.

Погба всъщност пропусна десет мача за „червените дяволи“, след като получи травма на подколянното сухожилие през февруари, но завръщането му помогна на англичаните да се класират за четвъртфиналите на Лига Европа. В реванша с Милан именно Погба вкара победния гол

Погба не е във върхова форма, това е сигурно. Когато се появи от пейката срещу Украйна, не играехме добре. Но тези 30 минути за него бяха добри. Както всеки играч, който се завръща от контузия, той се нуждае от време. Той бе в тази ситуация през ноември, влезе на терена без много минути зад гърба си и игра един час срещу Финландия, което не беше толкова добре, но това не го спря от отличния мач срещу Португалия след това. Той е способен да стартира като титуляр, но и може да влезе от пейката. Нуждае се обаче от игрово време, за да си върне формата“, категоричен бе селекционерът на „петлите“.
След двубоя си с Казахстан днес, Франция пътува за среща с Босна и Херцеговина в сряда.