Роналдо с фрапантни пропуски при загуба на Ал-Насър

0
0
168

Суперзвездата Кристиано Роналдо не успя да помогне на своя Ал Насър и отборът му отпадна на полуфиналите за Кралската купа на Саудитска Арабия след загуба с 0:1 от Ал-Уехда.
Жан-Давид Богел реализира единственото попадение в 23-а минута за 13-ия в елитната дивизия на страната.
Дори червеният картон за Абдула Ал-Хафит от Ал Уехда в 53-а минута не помогна на Роналдо и сие да стигнат до изравнителен гол.

5-кратният носител на “Златната топка” имаше няколко възможности да се разпише, но ги пропиля. В 11-ата минута португалецът получи перфектно центриране от левия фланг и от няколко метра стреля в тялото на съперниковия вратар.
Към края бившият ас на Манчестър Юнайтед шутира над вратата от пряк свободен удар, а в 82-ата минута от чиста позиция нацели напречната греда.

Това е втори турнир, в който Ал-Насър се проваля след идването на Роналдо. В шампионата тимът е на 2-ро място, на 3 точки зад водача Ал-Итихад, но и с мач повече. При дебюта на новия треньор Динкоч Йеличич, Ал-Насър загуби от Ал-Хилал.