Ясен Петров: Класата си оказа влияние

0
0
280

Ясен Петров изглеждаше малко по-доволен от загубата от Италия, от колкото от тази от Швейцария. Селекционерът на България вижда израстване, но този път късметът не ги е покрил. Джанини от Пловдив смята, че повратен момент в мача на Националния стадион е бил първият гол, който дойде в последните минути на първото полувреме.

Момчетата дадоха всичко от себе си. Сбиха се футболистите ни. Имаше няколко спорни моменти, в които можеше и да ни се усмихне късметът, но в крайна сметка класата си оказа влияние. Ако не бяхме поличили гола в края на първото полувреме, нещата може би щяха да изглеждат по друг начин. Можеше и ние да получим дузпа, но съдията така е решил. Андрей Гълъбинов внесе свежест. Той беше на ниво, спечели 13-14 единоборства. Рискувах с влизането на Наско Илиев, но за съжаление този стремеж да вкараме гол, не доведе до резултат”, каза Ясен Петров.