> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Нови прояви на расизъм в Англия


0
0
91

Футболната асоциация ще разследва предполагаеми расистки обиди по адрес на вратаря на Бирмингам Нийл Етъридж в мача от ФА Къп срещу Блекбърн Роувърс вчера, предава “Ройтерс”.
Мениджърът на Бирмингам Джон Юстас заяви, че Етъридж е бил обиждан от фенове, след като докато се е радвал на изравнителното попадение на неговия отбор при равенството 2:2 в четвъртия кръг на турнира.
След гола Етъридж е отишъл при рефера Кийт Страуд, за да се оплаче от коментари, отправени към него.

“В края на краищата Нийл беше обиждан на расистка основа, което е напълно нередно. За подобни неща въобще няма място в обществото, още по-малко във футбола”, каза Юстас пред BBC.
Бирмингам заяви, че ще помогне на властите, докато Блекбърн излезе с изявление, в което се казва: “Клубът има политика на нулева толерантност към всички форми на дискриминация и ще предприеме възможно най-строги действия срещу всички лица, идентифицирани за извършване на подобни престъпления”
“Наясно сме за предполагаем инцидент на расова дискриминация, който беше докладван на длъжностното лице на мача. Ние приемаме твърденията изключително сериозно и ще разследваме спешно този случай”, заявиха от Футболната асоциация.
Паралелно грандовете Манчестър Юнайтед и Тотнъм се класираха уверено за следващия кръг.

Снимка: Туитър

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
Покажете всички коментари
0
Оставете Вашия коментарx