Героят на Левски: Добре, че не получихме втори гол

0
0
367

Голямата звезда на Левски Найджъл Робърта се радваше, че не са получили втори гол при гостуването на Ботев Враца. Нидерландецът заби две попадения и асистира за още едно при обрата с 3:1. Под Околчица обаче домакините изпуснаха дузпа при 1:0 и удариха две греди.

Мисля, че не започнахме добре – те стартираха по-добре от нас, а и получиха дузпа. Имахме късмет, че не вкараха втори гол. Не бяхме достатъчно агресивни. На почивката си казахме няколко неща и видяхме резултата. Всички видяха, че ни липсва агресия”, обяви Робърта.

След почивката треньорът вкара в игра и Билал Бари, което помогна доста. Мисля, че започнахме да играем по-директно. Ако топката стигне до Бари аз и Здравко, започвахме да влизаме навътре. Радвам се, че мога да помагам да отбора. Важното е, че можем да печелим мачовете. В момента съм фокусиран единствено върху Левски.

Срещу Славия не трябва да стартираме както днес. Трябва да започнем добре от първата минута и да сме достатъчно агресивни. Мачовете за Купата са много важни за нас”, заяви още голаджията.

Снимка: facebook.com/levskiofficial