> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Хари Кейн загатна, че ще гонят Конте от Тотнъм


0
0
155

Капитанът Хари Кейн заяви, че класиране в челната четворка на Висшата лига няма да направи сезона на Тотнъм успешен, признавайки, че на тима “липсва нещо“, докато спекулациите за бъдещето на Антонио Конте нарастват.
Футболистите на Тотнъм видяха как надеждите им да избегнат пореден сезон без трофеи се изпариха в рамките на една седмица, след загуба в ФА Къп от Шефилд Юнайтед и отпадане от Шампионската лига от Милан.

Тотнъм претърпя тежко поражение във Висшата лига от Уулвърхемптън между тези две елиминации и не успяха да отбележат гол в три последователни мача за първи път след серията си от три загуби през април и май 2019 година.
След като сега отборът е изправен пред битка за място в топ 4, Кейн заяви, че 15-а поредна кампания без трофеи е неприемлива.

“Там, където сме като клуб, би трябвало да печелим трофеи. Топ 4 като единствена цел пред отбора е следствие от това, че не играем толкова добре, колкото искаме да играем. Със сигурност това не е достатъчно за този клуб. Напълно разбирам разочарованието на феновете. Топ 4 не е достатъчно за никого в този клуб, особено за феновете. Те имат право да изразят мнението си”, каза капитанът на “шпорите”.

“Особено последната седмица не беше достатъчно добра. Преди мача с Шефилд сезонът можеше да бъде много по-различен. Имам чувството, че тази загуба ни се отрази сериозно и не сме се възстановили още”, добави той.

Предполага се, че последните им загуби може да доведат до края на мандата на старши треньора Конте в клуба, като италианецът приема, че ръководството на Тотнъм може да го уволни преди изтичането на договора му в края на сезона.

Попитан за бъдещето на Конте, Кейн каза, че това ще бъде избор на самия треньор.

“Това е негово решение, той ще бъде този, който ще направи този избор. Всичко, което можем да направим ние като играчи, е да се опитаме да се представим по-добре, да работим толкова усърдно, колкото можем. Не можеш да обвиняваш усилията на играчите. Просто нещо ни липсва. Говорили сме за манталитета преди и за този стремеж да бъдем по-добри, да бъдем най-добрите, да бъдем един от най-добрите отбори в Европа. Просто все още не сме открили това“, обобщи Кейн. Капитанът на Англия няма нито едно отличие в голямата си кариера.

Снимка: Фейсбук

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

20лв безплатен залог при регистрация с промокод 1008
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 1200лв + 120 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв + 300 FS
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 500лв
Безплатно участие в игра за 50000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
Покажете всички коментари
0
Оставете Вашия коментарx