> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Гришо тренира с Федерер преди „Уимбълдън“


Гришо тренира с Федерер преди „Уимбълдън“

1
0
423

Григор Димитров проведе тренировка с великия Роджър Федерер „Уимбълдън“. Най-добрият ни тенисист се подготвя ударно за третия за годината турнир от Големия шлем. Българинът е в Лондон от няколко седмици и вече тренира на кортовете. А компания му прави не кой да е, а бившият №1 в световната ранглиста и притежател на 20 титли от Големия шлем.

Българинът и именитият му колега размениха няколко удара на тревния корт, а от снимките се вижда, че и двамата се радват на компанията си и заниманието протича с доста смях и шеги. Григор получи и подарък – комикс с историята на Маестрото.

https://www.instagram.com/p/CQfNFTtAmsz/?utm_source=ig_web_copy_link

В зората на кариерата си Димитров беше наричан „Бейби Федерер“. Той самият заяви, че прякорът не му харесва, тъй като иска да изгради собствен образ, а не да бъде сравняван с великия швейцарец.
Иначе двамата винаги са демонстрирали топли отношения, а видеото, на което се вижда как пеят хит на „Бекстрийт бойс“ е едно от най-коментираните и харесвани в света на тениса.
И за двамата „Уимбълдън“ е своеобразно завръщане. Българинът лекуваше дълго време травма в кръста, докато по-опитният тенисист се отказа от „Ролан Гарос“, за да запази силите си за турнира в Лондон. Федерер все пак участва в надпреварата в Хале, където изигра два мача на трева.

https://www.instagram.com/p/CQeKu2mgo9b/?utm_source=ig_web_copy_link

Най-доброто представяне на Димитров на „Уимбълдън“ е полуфинал през 2014 г. Швейцарецът пък е 8-кратен шампион на турнира.

https://www.instagram.com/p/CQeJUK8AAix/?utm_source=ig_web_copy_link

Снимка: Инстаграм

1
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments