> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

ЦСКА се мести на Националния стадион


0
0
412

ЦСКА ще играе домакинските си мачове на Националния стадион „Васил Левски“, докато върви строежът на стадион „Българска армия“. Това заяви изпълнителният директор на „червените“ Филип Филипов. Той допълни, че не е имало вариант ЦСКА да строи нов стадион на друго място извън Борисовата градина.

„ЦСКА – това е Армията, това са феновете. Трудно ще им кажеш да гледат ЦСКА извън София. Това е нашият дом. Почти сигурно ще играем на Васил Левски, докато се строи стадионът“, каза Филипов на пресконференция.

Той допълни, че детско-юношеската школа ще се премести на базата в Панчарево.

„ЦСКА е абсолютно коректен към държавата и е единственият клуб, който си плаща наем към държавата. Предвид голямата инвестиция, която клубът ще направи, няма логика да продължи да плаща наем за съоръжението“, каза Филипов.

Представителят на оператора SPORTFIVE Щефан Хилер добави, че стадионът ще бъде категория 4 на УЕФА, като се дискутира и промяна на името на стадиона, от което клубът трябва да има допълнителна възможност да си върне част от инвестицията.

Снимка: ЦСКА

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx