> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Реал остана в битката за титлата в Испания


0
0
474

Реал Мадрид остана в битката за титлата в Ла Лига, след като разгроми с 4:1 като гост Гранада в двубой от 36-ия кръг. Попаденията за столичани отбелязаха Лука Модрич в 17-ата, Родриго в 45-ата, Одриосола в 75-ата и Бензема в 76-ата минути. За Гранада почетно се разписа Хорхе Молина в 70-ата минута.
Така „Белият балет“ събра 78 точки и е на 2 т. от лидера Атлетико, при два оставащи кръга до края на сезона. Трети е Барселона със 76 т. „Кралският“ клуб ще се надява на грешна стъпка на „дюшекчиите“, които имат мачове с Осасуна и Валядолид до края. А тимът на Зинедин Зидан ще спори срещу Атлетик в Билбао и с Виляреал у дома.

Всичко ми хареса в този мач. Не само резултата и головете, а и начинът, по който играхме в защита и като цяло през всичките 90 минути. Много пълноценен двубой за повечето от играчите. При 2:1 не намалихме интензивността си на игра, вкарахме бърз гол и показахме, че имаме характер. Тибо Куртоа направи 2 или 3 големи спасявания и отново беше важният човек за нас.
Марсело има болки и не искахме да рискуваме с включването му. Ферлан Менди също не беше с нас, което позволи на Мигел Гутиерес да играе. Мигел и Марвин Парк направиха много добър мач, бяха сериозни през цялото време. Остават още два мача в които ще се борим до последно„, коментира Зизу.

Снимка: Фейсбук

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €

Comments