В “Ел Класико” на легендите: Реал сломи Барса

0
0
263

Реал Мадрид победи Барселона с 3:2 в демонстративен двубой на легендаите на двата клуба. Срещата се изигра на стадион “Блумфилд” в Тел Авив. Сред главните действащи лица зрителите видяха Роналдиньо, Луиш Фиго Роберто Карлош, Ривалдо и др.

Роналдиньо откри резултата след точно изпълнена дузпа през първата част. След почивката обаче “Кралският клуб” обърна резултата с голове на Мунитис, Алфонсо Перес и Рубен де ла Ред. Вторият гол за Барса вкара Хофре Матей.

Легендите на Барса разговаряха и с деца с аутизъм от Израел и след това имаха среща с играчи от израелски сборен отбор. Те се снимаха и разговаряха и с членове на един от местните фен клубове на Барса, Penya Arab Blaugrana, които по време на тренировката приветстваха и пееха химна на клуба от трибуните.

Преди мача бившите футболисти на Барса имаха строг график. След като участваха в откриващата изложба, която показва историята на клуба чрез нови технологии, те проведоха тренировка на стадион “Хамошава” в Петах Тиква.