Ивайло Петев разкри кои са проблемите на Лудогорец

0
0
306

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев остана доволен от играта на тима си, но призна, че има и някои забележки към тима си. Той говори след 5:0 над Берое в шампионата. На “Хювефарма Арена” точни бяха Франко Русо (19), Бърнард Текпетей (30), Якуб Пиотровски (66), Кайо Видал (74) и Спас Делев (84).

“Благодаря на феновете и на играчите за успеха. Това, което не ми хареса, е, че между 35-ата и 45-ата минута изпаднахме в някаква дупка и бъркахме много при първия и втория пас”, каза специалистът .

“Ще се опитаме да играем срещу Аякс, както го направихме през второто полувреме тук. Аз мисля, че играем нелошо пред нашите привърженици, по-скоро имаме проблеми при гостуванията, които са психологически и трябва да ги преодолеем.
Трябва да сме реални и да признаем, че може би в момента нямаме ниво за Шампионската лига. Но е хубаво да се поучим от грешките си и да видим какво можем да променим и подобрим”, каза още Ивайло Петев.
С трите точки Лудогорец вече се изкачи на четвърто място в класирането, като вече изостава само на точка зад Берое, но има и мач по-малко в актива си.
В четвъртък “орлите” гостуват на Аякс в Лига Европа, като срещата е протоколна, защото първата завърши с разгромен успех за “лалетата”.