> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Любо Пенев показа уважение към Левски

53 0

Любо Пенев показа уважение към Левски след победата на неговия ЦСКА с 2:0. Селекцията на Ел Голеадор изигра много силен двубой и заслужено се поздрави с успеха. През втората част даже “червените” намалиха темпото, но пак не успяха да бъдат пробити от “сините”. Всичко се оказа, че е било планирано.

Трябва да има за всички наказания, не само за мен. Добре се представяме. Имаме самочувствие. Доволен съм от момчетата. Дано така продължим и в плейофите. Мачът е 90 минути. През второто полувреме падна малко ритъмът, дадохме инициативата. Но се радвам, че спечелихме. Благодарим на феновете за подкрепата. Те подпомагат отбора във всички моменти. Отборът на Левски остави много празни пространства. Ние трябваше да ги атакуваме. С Брадли Мазику всичко е наред. За Жул Кейта, не мога сега да кажа”, каза Пенев.

“Искам да поздравя и всички фенове – Добре дошли по трибуните. Те подкрепят отбора във всички моменти. Ще погледнем програмата, доста се забавиха с нейното направа“, допълни Пенев.