> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Стойчо Младенов доведе бразилски халф в ЦСКА 1948


0
0
842

ЦСКА 1948 е постигнал договорка за привличането на бразилския халф – Талис от португалския Лейшоеш. Това става ясно от публикация във Фейсбук на финансовия благодетел на клуба Цветомир Найденов, който написа под нея „Успех, Професоре!“.
27-годишният футболист има 28 мача във втория ешелон на Поругалия през миналия сезон, като реализира осем попадения. Освен това е играл за Оливейрензе, а в родината си е защитавал цветовете на Коимбра, Боа Еспорте, Деспортива и Атлетико Минейро.
Силни връзки в Португалия има оперативният директор на тима Стойчо Младенов, който всъщност е довел десетки футболисти в Първа лига от местния шампионат.

Преди Талис ЦСКА 1948 взе дефанзивния халф Неделко Пишчевич, който парафира за срок от 3 години. Той е на 28 години. Роден е в Белград и е юноша на Цървена Звезда.
За последно Пишчевич защитава цветовете на втория в Босна и Херцеговина Борац Баня Лука. Преди това е бил част от Сиделич (Белград), ФК Рад (Белград), Явор (Иваница), Рига, Раднички (Крагуевац).
Висок е 191 см. Реализира гол срещу Б36 Торхавн при победата на Баня Лука у дома в квалификациите на Лигата на конференциите.

Снимка: Фейсбук

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри при регистрация
Кешбек до 200 евро
50лв безплатен залог с бонус код 7dnifutbol
До 250 евро и 100 безплатни игри
Дo 100 евро
15 евро БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701
5 евро БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0076
100% до 100 евро
До 250лв + 50лв безплатен залог
До 100 евро
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
Inline Feedbacks
Покажете всички коментари
0
Оставете Вашия коментарx