Равенство между “Манчестър Юнайтед” и “Тотнъм”

Манчестър Юнайтед - Тотнъм

0
0
112

“Манчестър Юнайтед” и “Тотнъм” завършиха с равен резултат в последната си среща в Премиър Лийг. Двата отбора се разделиха с равенство 2:2 в мач от 21-ия кръг на английската Висша лига.

Расмус Хьойлунд и Маркъс Рашфорд бяха тези, които вкараха головете за “Манчестър Юнайтед“, докато Ричарлисън и Родриго Бентанкур се разписаха за “Тотнъм”. След този резултат, отборът на Ерик тен Хаг заема 7-мо място в класирането си с общо 32 точки, а “Тотнъм” се задържа на 5-та позиция с 40 точки.

Първото полувреме предложи зрелищен футбол, като Хьойлунд откри резултата в самотния старт с втория си гол за сезона във Висшата лига. Въпреки това, “Тотнъм” бързо отговори чрез Ричарлисън, който изравни в 19-ата минута. Преди края на първото полувреме, Рашфорд вкара втория гол за “Манчестър Юнайтед”, използвайки точен удар.

В началото на второто полувреме Бентанкур възстанови равновесието за “Тотнъм”, като вкара вратата на съперника. Тимо Вернер също се отличи с асистенция в този мач, като беше част от успешната игра на “шпорите”.

Въпреки че Скот Мактоминей пропусна важен момент в добавеното време, когато му беше предоставена възможността да донесе победа за “Манчестър Юнайтед”, двубоят завърши без ясен победител. Този резултат оставя “Червените дяволи” на 7-мо място в класирането, докато “Тотнъм” се задържа в топ 5 на Премиър Лийг.