Ел Маестро доведе в ЦСКА халф от Австрия
869
ЦСКА обяви трансфера на нов футболист. Емануел Шакич подписа договор с „армейците“. Роденият в Австрия дефанзивен халф е играл за Щурм Грац, където е работил с настоящия треньор на ЦСКА Нестор Ел Маестро. 32-годишният Шакич може да се подвизава и като десен бек, а в кариерата си е играл и за гръцкия Арис. За последно той е носил екипа на друг гръцки тим – Кифисиас.
„Той е тук да се бори. За клуба, за отбора, за нас. Познат като биткаджия Емануел Шакич е поливалентен футболист, когото треньорите могат да използват на няколко дефанзивни позиции. Неговата любима – дефанзивен халф. Роден и израснал в Австрия, Шакич има балкански корени. Кариерата му преминава в родината, продължава в Гърция, а днес вече е футболист на най-големия футболен клуб в България“, съобщиха от Борисовата градина.
Наскоро стана ясно, че Нестор Ел Маестро иска да доведе на „Армията“ и нападател. Трансферният прозорец обаче вече затвори и сърбинът може да взима само свободни агенти.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








