> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Лудогорец е аут от ШЛ след тежка загуба


0
0
488

Лудогорец допусна тежка загуба с 2:7 от ФК Карабах след продължения и отпадна в третия квалификационен кръг на Шампионската лига.

В първата среща преди седмица Лудогорец спечели с 2:1.

Гостите поведоха на „Хювефарма арена“ в 7-ата минута след гол на Жуниньо. Разградмани стигнаха до обрат след два гола на Квадво Дуа, но в края на полувремето азерите отново вкараха, и то два пъти, чрез Бензия и Патрик Андраде.

Срещата отиде в продължения, при които гостите вкара още 4 безответни гола чрез Байрамов, Чича, Бензия и Патрик Андраде.

Така Лудогорец ще продължи участието си в плейофа на Лига Европа, където ще срещне молдовския Петрокуб. Дори и да отпадне, орлите ще продължат в третия турнир Лига на конференциите.

„Тежка загуба. Направихме много грешки и това беше проблемът. Получихме ранен гол от наша грешка. Трудно се анализира такъв мач. Накрая беше вече много сериозен риск и затова се получиха толкова голове“, коментира старши треньорът на Лудогорец Георги Дерменджиев.

„Позитивите могат да дойдат в това, че Лудогорец е много силен клуб. След това играчите, казал съм, че те трябва да придобият тази култура на победители в Европа и това ще се случи. Трябва да се извлекат много добри поуки от тези загуби и игри и отборът да се вдигне“, каза още Дерменджиев.

снимка: Facebook

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx