Ясни са евентуалните съперници на Лудогорец в Шампионската лига
407
Ясни са евентуалните съперници на Лудогорец в трети квалификационен кръг на Шампионската лига. УЕФА определи урните за жребия в понеделник, а тимът от Разград първо трябва да се справи със словенския Мура.
Българският шампион е непоставен, а това прави жребия изключително сложен. При класиране за трети кръг Лудогорец ще се изправи срещу победителя от една от следните три двойки:
Динамо Загреб – Омония Никозия
Олимпиакос – Нефчи Баку
Слован Братислава – Йънг Бойс
Капитан на Слован Братислава е българскияt национал Васил Божиков, а Йънг Бойс бе в една група с ЦСКА в Лига Европа миналата година. Динамо Загреб е познат съперник на Лудогорец от няколко срещи, които двата тима направиха през годините в Европа. Олимпиакос пък се срещна също с ЦСКА в контролна срещу това лято.
От поставените отбори Лудогорец избягва среща със Славия Прага, Рейнджърс и победителя от мача Кайрат – Цървена звезда. Жребият е в понеделник от 13:00 часа.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








