> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Изтеглиха групите и за Лига Европа


0
0
624

Мартин Минчев и Спарта Прага (Чехия) ще играят срещу Глазгоу Рейнджърс (Шотландия), Реал Бетис (Испания) и Арис Лимасол (Кипър), отреди жребият на Европейската футболна асоциация (УЕФА). Бившият нападател на Черно море е единственият български футболист във втория по сила турнир. Снощи теглиха жребия и за Шампионската лига.

Рейнджърс игра финал в Лига Европа преди две години, когато загуби от Айнтрахт Франкфурт (Германия). Бетис стигна до евротурнирите през шесто място в испанското първенство, а Арис Лимасол завърши трети в Кипър.

Спарта стана първенец на Чехия, но отпадна от Шампионската лига след дузпи срещу ФК Копенхаген (Дания). След това чехите загубиха с 1:3 първия си мач в Лига Европа срещу хърватския Динамо Загреб, но на реванша в четвъртък спечелиха с 4:1 и така стигнаха до груповата фаза.

Аякс Амстердам (Нидерлания) е водач на най-тежкия поток в Лига Европа. В група В попадат още Олимпик Марсилия (Франция), Брайтън (Англия) и АЕК Атина (Гърция).

Вчера Аякс отстрани българския шампион Лудогорец с общ резултат 4:2.

Ливърпул (Англия), може би най-големият фаворит в турнира за момента, получи лесна група Е – с ЛАСК Линц (Австрия), Унион Сен Жилоас (Белгия) и Тулуза (Франция). Действащият шампион в Лигата на конференциите Уест Хем (Англия) пък е със съперници Олимпиакос (Гърция), Фрайбург (Германия), Бачка Топола (Сърбия) в група А.

Ето и групите:

Група А: Уест Хем (Англия), Олимпиакос (Гърция), Фрайбург (Германия), Бачка Топола (Сърбия).

Група B: Аякс Амстердам (Нидерландия), Олимпик Марсилия (Франция), Брайтън (Англия), АЕК Атина (Гърция).

Група C: Рейнджърс Глазгоу (Шотландия), Реал Бетис (Испания), Спарта Прага (Чехия), Арис Лимасол (Кипър).

Група D: Аталанта (Италия), Спортинг Лисабон (Португалия), Щурм Грац (Австрия), Рахув (Полша).

Група E: Ливърпул (Англия), ЛАСК Линц (Австрия), Унион Сен Жилоас (Белгия), Тулуза (Франция).

Група F: Виляреал (Испания), Рен (Франция), Макаби Хайфа (Израел), Панатинайкос (Гърция).

Група G: Рома (Италия), Славия Прага (Чехия), Шериф Тираспол (Молдова), Сервет (Швейцария).

Група H: Байер Леверкузен (Германия), Карабах (Азербайджан), Молде (Норвегия), Хекен (Швеция).

Снимка: Туитър

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
10лв без дезпозит с промокод 1701
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Запишете се
Уведоми ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
Покажете всички коментари
0
Оставете Вашия коментарx