ПФК Левски почете паметта на Апостола
243
Изпълнителният директор на „ПФК Левски“ Даниел Боримиров, директорът на Академия Елин Топузаков, старши треньорът на представителния отбор Хулио Веласкес, треньорският щаб и футболистите на „Левски“, вторият отбор на клуба се преклониха пред паметта на Васил Левски.
Те поднесоха цветя и венци пред паметника на Апостола на свободата в София, по случай 152-та годишнина от обесването му.
Нападателят на „сините“ Александър Колев, който лекува контузия, ще започне бегови тренировки в края на седмицата.
„Вече съм по-добре. Възстановяването ми зависи от това как се чувствам и как се усещам. Засега добре вървят нещата. До края на седмицата трябва да започна да тичам на терена, до няколко дни трябва да започна занимания с топка и с отбора. Много ми се играе, нямам търпение“, каза Колев при поднасянето на венци пред паметника.
Директорът на академията на клуба Елин Топузаков каза пред репортерите, ме примерът на Апостола трябва да бъде следван от всички българи.
„Нашият клуб се асоциира с Васил Левски повече от другите, но той е на всички българи и трябва да покажем уважение към делото му. По-голяма част от школата и академията на Левски са тук, както и вторият отбор. Трябва да ги учим да уважават светините, които е имала България“, каза Топузаков.
снимка: Levski
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








