Левски играе с Рига днес, Мъри обяви състава

0
0
413

Треньорът на Левски Станимир Стоилов определи стартовия състав на „сините“ за четвъртата контролна среща на тима по време на зимния подготвителен лагер в Дубай срещу вицешампиона на Латвия – Рига. Двубоят стартира в 15.00 часа българско време.
“Сините” победиха латвийския тим преди три дни и сега дават своеобразен реванш на балтийския си съперник.

Досега в проверките възпитаниците на Станимир Стоилов са с положителен баланс. Освен победата с 3:2 над Рига, в която Рикардиньо блесна, вековниците победиха и дубайския Ал Насър с 2:1. Тогава юношата на тима Марин Петков вкара две попадения.
Горчивина остави нелепия 15-минутен обрат, който тимът допусна срещу кувейтския шампион Ал Кувейт. Левски имаше преднина от два гола четвърт час преди края на мача, но набързо инкасира три попадения, за да загуби приятелската среща.

Съставът на Левски: 13. Николай Михайлов – 22. Патрик-Габриел Галчев, 23. Ноа Сонко Сундберг, 33. Хосе Кордоба, 6. Вендерсон Цунами – 20. Асен Чандъров, 30. Филип Кръстев, 14. Илиян Стефанов – 18. Роналдо, 17. Уелтън, 9. Рикардиньо

Резерви: 1. Пламен Андреев, 2. Жереми Петрис, 5. Келиан ван дер Каап, 8. Андриан Краев, 10. Ивелин Попов, 16. Преслав Бачев, 27. Асен Митков, 38. Александър Божилов, 39. Дейвид Михалев, 50. Кристиан Димитров, 71. Антоан Стоянов, 88. Марин Петков, 99. Иван Андонов.