Левски търси играчи в Португалия
442
Ръководството на Левски продължава работата си по зимната селекция, като насочва интереса си към Португалия.
Там мениджър близък до „сините“ е натоварен със задачата да намери подходящи нови играчи за селекцията. Шефовете на тима от „Герена“ са поискали списък с футболисти на определени постове, написа BgDerby.com.
Те са готови да платят и минимална сума при изгодна развръзка за евентуално ново попълнение. Сините вече имат няколко набелязани имена. Три са от родното първенство – Хорхе Сегура (Локо Пд), Абубакар Тунгара (Арда) и Вини Трибуле (Берое), а един играч е от бразилската Серия А – Матеус Алешандре. Последният става свободен агент на 31 декември и може да дойде на „Герена“ като свободен агент.
Нападателят на заралии също иска да придобие такъв статут, тъй като се опитва да скъса договора си с клуба. Атакуващият играч на Арда пък е с откупна клауза от 250 000 евро, докато защитникът на пловдивчани може да дойде при продажба на Хосе Кордоба.
Снимка: Левски
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||







