Левски пусна съобщение, че от днес има специално създадени имейл адрес и телефони, на които феновете могат да получат всичката необходима информация, свързана с емитирането на нови акции на клуба. Акцията беше подета от шефа Наско Сираков, който обяви, че няма да фалират, след като имат 18 млн. лв. приход.

Ето и какво точно гласи съобщението на “сините”:

“Уважаеми левскари,
във връзка с увеличeнието на капитала на ПФК Левски с емитиране на нови акции, създадохме телефон и мейл, на които можете да зададете Вашите въпроси, отнасящи се до тази кампания.
Моля, пишете ни на мейл akcii2023@levski.bg или се обадете между 9:00 и 17:00 часа в работен ден на следните мобилни телефони: 0884133543 и 0884188632.”
Новината идва само ден след победата с 3:0 над Арда в Кърджали, която изстреля столичани до четвъртото място във временното класиране на първенството. Сега предстои пауза за националните отбори, а следващата среща на Левски в шампионата е на 31 март срещу Ботев Вр.

“Наистина успешен ден. Добра победа срещу един стойностен отбор. Победата не будеше съмнение. По-доволен обаче останах от първото полувреме. Благодаря на отбора на домакините, които се погрижиха за терена. Арда показа европейско поведение. За нас беше важна победата, за да се върнем към убедителните резултати. Целият отбор напипва ваксата. Не е важно кой ще отбележи, а отборът да играе добре. Организацията и дисциплината беше на добро ниво. Стабилна защита, но това не е максимумът на тази отбрана. Тази защита може да играе още по-добре.
Това е моята кариера, моята родина. Винаги съм бил щастлив, когато водя Левски. Има месеци, в които не ми харесва, когато терените са ужасяващи за развитието на футбола. Вчера Сираков ми каза, че това ми е мач №250. Ние обаче трябва да продължим да работим и да радваме хората”, обяви след мача треньорът на Левски Мъри Стоилов.