Бразилци цакат Левски за защитник

407
Желаният от Левски бразилски десен защитник Матеус Алешандре е желан и от някоко клуба в родината му.
Бранителят е гласен за заместник на Жереми Петрис, който има контракт със сините до края на шампионата и отказва да го продължи. Затова и най-вероятно той ще бъде продаден по време на зимния трансферен прозорец, макар и за скромна сума. За момента опцията на десния фланг е само Патрик-Габриел Галчев.
Матеус Алешандре е роден на 7 април 1999 година. През този сезон в Бразилия той бе част от Куяба, който финишира на 12-о място в местния елит. Бранителят взе участие в 35 шампионатни двубоя, в които отбеляза 1 гол. В кариерата си Матеус е играл още за Мариля, Понте Прета, Интер де Лимейра и Коритиба.
От „Герена“ вече обявиха, че имат набелязани играчи за постовете, на които искат да подсилят състава за пролетния дял на първенството.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
![]() | 30 ЛВ БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701 | |
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв | ||
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв | |
![]() | 50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol | |
200% до 2000 лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | ||
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||