Божидар Краев няма да играе срещу Лудогорец

0
0
352

Божидар Краев остана извън групата на Мидтиланд за днешния домакински мач срещу Лудогорец от група F от Лига Европа. Това стана ясно от списъка с 23 играчи, който треньорът Бо Хенриксен публикува на клубния сайт на датския тим.

Както е известно, преди година Мидтиланд елиминира Лудогорец във втория квалификационен кръг на Шампионската лига. Тогава Божидар Краев започна титуляр за датския тим при победата с 1:0 в Разград и в 65-ата минута отстъпи мястото си на Жуниор Брумадо, който 13 минути по-късно реализира единствения гол в мача.

Само преди дни стана ясно, че през това лято Краев е бил предложен на Лудогорец. Разградчани обаче са отказали заради наличието на достатъчен брой офанзивни футболисти в състава си. Очаква се в днешния мач Мидтиланд за първи път да се появи на терена в новия си бял екип за мачовете от евротурнирите.