Ювентус на полуфинал след хеттрик на Милик

0
0
154

С хеттрик на Аркадиуш Милик Ювентус победи Фрозиноне с 4:0 и се класира за полуфиналите в турнира за Купата на Италия.

С две асистенции за успеха допринесе Уестън Маккени, а последното попадение бе дело на младата звезда на Юве Кенан Йълдъз.

На полуфиналите Ювентус ще срещне Лацио, който елиминира Рома, а в другия сблъсък един срещу друг ще се изправят Фиорентина и Аталанта.

Двубоят бе под номер 400 начело на Ювентус за треньора Масимилиано Алегри.

Милик откри резултата за Ювентус в 11-а минута от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Мирети, а в 38-ата минута удвои аванса след асистенция на Уестън Маккени.

Малко след почивката Милик оформи своя хеттрик за Ювентус с удар отблизо след пас на Локатели.

В 57-а минута Милик прати топката за четвърти път в мрежата, но попадението бе отменено заради засада.

Кенан Йълдъз вкара за крайното 4:0 в 61-а минута, а втора асистенция в мача записа Маккени.

Снимка: Facebook