Илиан Илиев с първи гол за Аполон

0
0
323

Илиан Илиев-младши записа първи гол за кипърския Аполон. Синът на треньора на Черно море Илиан Илиев донесе победата на тима от Лимасол с 1:0 като гост над градския съперник АЕЛ в среща от четвъртия кръг.
Българският национал се разписа след изстрел от границата на наказателното поле в 53-ата минута. В началото на второто полувреме Аполон притисна съперника и поведе, след като Илиев се оказа непокрит на границата на наказателното поле и с красиво воле прати топката в мрежата. С този гол Илиев, който беше взет през лятото, осигури четвърти пореден успех на Аполон.

Иначе от АЕЛ останаха с човек по-малко на терена, след като Керавнос бе изгонен с директен червен картон в 40-ата минута. Така тимът на младия българин е лидер в класирането на първенството с актив 12 точки и има пет точки аванс пред втория в класирането Арис.