> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Саша Илич: В ЦСКА има много работа за вършене


0
0
653

Саша Илич призна, че в ЦСКА има много работа за вършене. Сръбският треньор на „червените“ говори пред медиите, след като тимът се прибра от лагера в Австрия. Там вицешампионът ни завърши контролите с победа.

„Важното е, че нямаме контузени играчи. Направихме добра подготовка с тези четири мача срещу квалитетни съперници. Сега ни чакат мачове, в които трябва да играем за победа. Истината е, че имахме само 9-10 дена за почивка, което е малко, но най-важното е, че нямаме контузени. Доволен съм как всички млади футболисти работиха. И Антонов, и Чорбаджийски, и Жабов. Отлично се справиха и сигурно поне един от тях ще бъде включен в отбора в близко бъдеще“, каза Илич.

Спецът говори и за евромачовете в Лигата на конференциите.
„На първо място, ние изтеглихме възможно най-тежкия съперник за втория кръг на квалификациите – румънският Сепси. Но ние трябва да вървим стъпка по стъпка, за да осъществим амбициите си, които са да влезем в групите на Лигата на конференциите”, уточни Илич.
Тимът му стартира сезона в efbet Лига в неделя с гостуване на Хебър в Пазарджик. Само десет дни по-късно – на 27 юли (четвъртък), е първата европейска битка срещу Сепси на стадион “Българска армия”.

Снимка: ЦСКА

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx