Анатоли Нанков: Евала на Хебър, че играхме на “Армията”

0
0
539

Помощник-треньорът на ЦСКА Анатоли Нанков похвали ръководството и треньорския щаб на Хебър, че се съгласи да изиграе домакинството си за Купата на стадион “Българска армия”. Лидерът във Втора лига не можа да приема мача на своя стадион и незнайно как срещата се проведе в дома на “червените”.

“Добър мач за нашия отбор. Силно първо полувреме, вкарахме три гола. Всичко, което е нужно, го направихме през първото полувреме. Второто го доиграхме. Един закономерен резултат от 3:0. Дано продължим с попаденията и срещу Левски. Хубаво е, че създаваме много положения, пропускаме, но е хубаво, че вкарваме много. Похвала за ръководството на Хебър и треньорския щаб, че се съгласи да изиграе мача на добър терен като нашия. Естествено, че домакинството ни даде предимство. Хебър се съгласи да играе на добър терен. Хебър е стойностен отбор, не играха лошо днес. Дано влязат в efbеt Лига. Радващо е, че се връщат контузени футболисти като Жеферсон и че тези, които играят по-малко, се справят чудесно, когато им се гласува доверие”, каза Нанков. Той говори пред медиите вместо старшията Стойчо Младенов.

“В първите 27 минути, до гола, седяхме добре на терена. Вкараха ни два гола за една минута, искам да ги погледна пак. Доволен съм от старанието на футболистите, не мога да съм доволен при загуба. Имахме положения при 0:0, но не успяхме да ги изиграем както трябва. Нивото между “А” и “Б” група е различно, скоростта е различна. Преди мача казах на момчетата да играят футбол, цяла България ги гледаше. Притеснение не видях. Исках да се играе в Пазарджик, градът го заслужава, на хубав терен друг футбол ще играем. От всеки двубой си взимаме поуки, играхме срещу един от най-добрите отбори в България. От този мач само спечелихме”, каза треньорът на Хебър Николай Митов. Той е известен с прозвището Жадното.