Грандове от Белгия идват за звездите на ЦСКА и Лудогорец
488
Два от най-силните белгийски клубове са пратили свои хора на дербито между ЦСКА и Лудогорец днес. На стадион „Българска армия“ ще бъдат скаути на шампиона Брюж и настоящия лидер в класирането – Генк. Основната причина за визитата им ще е да гледат на живо нападателя на „орлите“ Игор Тиаго, пише „Мач Телеграф“. Срещата е тази вечер, а преди нея Паро Никодимов надъха столичани.
Таранът, който е само на 21 години, заби два гола във вратата на рекордьора по титли на Белгия – Андерлехт, в сблъсъка между двата отбора в плейофите на Лигата на конференциите.
Именно силното представяне на бразилеца в този сблъсък е накарало Брюж и Генк да го набележат за трансферна цел. Според запознати по-близо до Игор е отборът на Брюж.
От „Армията“ твърдят, че белгийските скаути ще гледат изявите и на други играчи от двата отбора, но на този етап имената им не се съобщават.
Днес в Борисовата градина ще има и други мениджъри и скаути, които ще гледат мача от трибуните.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








