Десподов обвини съдията за провала на Лудогорец

0
0
324

Кирил Десподов обвини съдията Беноа Бастиен за отпадането на Лудогорец от Шампионската лига. В реванша от третия квалификационен кръг “орлите” загубиха от Динамо в Загреб 4:2. На ст. “Максимир” трима от разградчани бяха изгонени с червени картони от французина.

“Трудно се говори след такъв мач. Преди почивката отстъпихме, не бяхме достатъчно креативни. При третия гол имаше индивидуална моя грешка, когато загубих топката и те направиха контра.
Радостно е, че с човек по-малко играхме като равен с равен. Мачът дори можеше да отиде в съвсем друга ситуация, ако бяхме реализирали за 3:3.

Не искам да говоря за съдията, но и в Разград той беше техният 12-ти играч. Явно реферът искаше да стане така. Подигра се с Лудогорец. В двата мача надиграхме Динамо. Показахме характер, горди сме, раздадохме се. Понякога нещата не се получават така, както искаме.

Трябва да бъдем по-търпеливи и да бъдем заедно. Този отбор има бъдеще. Не трябва да се разправяме кой каква грешка е направил, а да бъдем като юмрук. Ще направим всичко, за да влезем в Лига Европа. Първо трябва да се отърсим изцяло от този мач. Последните две години нямаме победи в Лига Европа и това нещо ни липсва. Контузията ми беше отдавна. Готов съм от доста време. Не съм в добра форма, трябват ми повече игрови минути. Дадох всичко от себе си и ще продължавам да го правя”, каза Футболист №1 на България.