Десподов: Винаги трябва да се раздаваш за България

0
0
205

Кирил Десподов похвали неговите съотборници за добрата игра през 90-те минути при успеха с 2:0 срещу Кипър. Нападателят вкара първия и асистира за втория гол, дело на Спас Делев.

“Мисля, че изиграхме супер мач, особено първите 30 минути – не им дадохме да си излязат от половината. Трябва да се опитаме да пресираме по този начин в по-големи части от мача. Не трябва да се възгордяваме, а да гледаме към победите и в следващите мачове.
Искахме да пресираме повече и да се надиграваме, независимо кой е съперникът. Това изисква време, но за това са тези мачове – да се обиграем за важните срещи през март.
Младен Кръстаич е мотиватор, може да го видите в очите му. Иска да има дисциплина на терена и да даваме всичко от себе си. Няма как да се скатаваш, когато играеш за България“, каза Десподов.

“Представихме се добре, мисля, че показахме страхотен футбол с доста подавания. Вдигат самочувствието тези победи и то, когато са с добра игра и тотална доминация над противника.
Чакаме следващите мачове и искаме да печелим всеки един. Целият отбор игра доста добре, а аз каквото имах, го свърших”, каза вратарят на националния ни отбор Даниел Наумов.