ЦСКА първо ще гостува на Виктория Пилзен

0
0
441

УЕФА обяви програмата за плейофния кръг на Лигата на конференциите, където ЦСКА ще се опита да отстрани Виктория (Пилзен), за да влезе в групите на новия турнир още в първото му издание.

Първият мач между двата тима ще се играе на 19 август (четвъртък) от 20,00 часа на стадион “Досан Арена” в града на чешките бири, който се намира на 100 километра от Прага. Реваншът между двата отбора е предвиден за 26 август (четвъртък) отново от 20:00 часа на стадион “Васил Левски” в София.

“Тежко ще е срещу Виктория, те са много тежък отбор, играли сме и контроли с тях. Ще починем, ще се възстановим и ще се опитаме да влезем в групите на Лигата на конференциите. Показахме миналата година, че можем да играем наравно с много силни отбори. Можем да се противопоставим на всеки един противник. Излизаме срещу Виктория да ги победим и отстраним”, каза след отстраняването на Осиек валентин Антов.

Много сме доволни. Най-важното е, че успяхме да продължим. Беше много тежък мач. Дадохме всичко от себе си, борихме се и се радвам, че успяхме да продължим. Осиек е много сериозен отбор. Знаехме, че няма да се примирят, че ще е много голяма битка. Знаехме, че два гола е коварен резултат. Дадохме всичко от себе си и се прибираме щастливи.
Определено направихме един от най-силните мачове, който сме правили в София. Знаехме, че ще ни натиснат и ще търсят ранен гол. Не успяха, а стана точно обратното, ние вкарахме. Стиснахме зъби и продължаваме напред”, закани се бранителят.