> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Томаш отнесе глоба за „шамара“ в Стара Загора


0
0
72

Наставникът на ЦСКА Александър Томаш е санкциониран с 2000 лева за случая след мача с Берое, при който се появиха твърдения, че е ударил шамар на юноша на Берое. Дисциплинарната комисия не намери доказателства за удар на Томаш и той не е наказан със забрана да изпълнява функциите си край страничната линия.

Томаш няма да може да разчита на двама от основните си играчи за предстоящия мач с Черно море. Защитникът Лумбард Делова отнесе три мача лишаване от състезателни права заради червения картон срещу Берое. Универсалният боец Тибо Вион е наказан за един мач за натрупани картони.

Треньорът на Славия Златомир Загорчич отнесе глоба от 5000 лева след изказването си по адрес на съдийската бригада на мача с Левски, завършил 3:3.  

Спартак Варна е с предупреждение за лишаване от домакинство заради навлизане на публика на терена на варненското дерби с Черно море. Спартаклии ще трябва да плащат и 7300 лева за поведението на феновете си.

снимка: CSKA

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

30 ЛВ БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус
НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв
50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol
200% до 2000 лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Запишете се
Уведоми ме за
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
Inline Feedbacks
Покажете всички коментари
0
Оставете Вашия коментарx