> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Голямо дерби на старта на Втора лига


0
0
597

Голямо дерби се падна още на старта на Втора лига. Това стана ясно след жребия в БФС. Изпадналият от efbet Лига Спартак Вн, който има сериозни амбиции за завръщане в елита, да посрещне шампиона във втория ешелон на България ЦСКА 1948 II в първия кръг. Треньор на Спартак е Вальо Илиев, които изгради като отбор миналата есен именно ЦСКА 1948-2. но напусна през зимата.
Втора лига започва през уикенда на 15/16 юли, като точните дати и часове ще станат ясни до дни.
Другият отбор, който изпадна от efbet Лига – Септември, пък започва кампанията с домакинство на Литекс.
Новакът във Втора лига Черноморец Бс ще посрещне друг новак – Марек на старта на първенство. Бдин, който също си спечели промоция пък стартира с домакинство на Янтра Габрово на Вили Вуцов. Третият новак Черноморец Бч гостува на амбициозния тим на Добруджа.

Ето пълната програма на Втора лига за сезон 2023/24:

                       I кръг

15 юли 2023 г., събота:

Черноморец 1919 (Бургас) – Марек 1915 (Дупница) –

Бдин 1923 (Видин) – Янтра 2019 (Габрово) –

Беласица (Петрич) – Спортист 2009 (Своге) –

Спартак 1918 (Варна) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Марица 1921 (Пловдив) – Спартак (Плевен) –

Дунав от Русе (Русе) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Септември (София) – Литекс (Ловеч) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Черноморец (Балчик) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Монтана 1921 (Монтана) –

                       II кръг

Марек 1915 (Дупница) – Монтана 1921 (Монтана) –

Черноморец (Балчик) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Литекс (Ловеч) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Септември (София) –

Спартак (Плевен) – Дунав от Русе (Русе) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Марица 1921 (Пловдив) –

Спортист 2009 (Своге) – Спартак 1918 (Варна) –

Янтра 2019 (Габрово) – Беласица (Петрич) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Бдин 1923 (Видин) –

                       III кръг

Бдин 1923 (Видин) – Марек 1915 (Дупница) –

Беласица (Петрич) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Спартак 1918 (Варна) – Янтра 2019 (Габрово) –

Марица 1921 (Пловдив) – Спортист 2009 (Своге) –

Дунав от Русе (Русе) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Септември (София) – Спартак (Плевен) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Литекс (Ловеч) –

Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец (Балчик) –

                       IV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Черноморец (Балчик) –

Литекс (Ловеч) – Монтана 1921 (Монтана) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Спартак (Плевен) – Добруджа 1919 (Добрич) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Септември (София) –

Спортист 2009 (Своге) – Дунав от Русе (Русе) –

Янтра 2019 (Габрово) – Марица 1921 (Пловдив) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Спартак 1918 (Варна) –

Бдин 1923 (Видин) – Беласица (Петрич) –

                       V кръг

Беласица (Петрич) – Марек 1915 (Дупница) –

Спартак 1918 (Варна) – Бдин 1923 (Видин) –

Марица 1921 (Пловдив) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Дунав от Русе (Русе) – Янтра 2019 (Габрово) –

Септември (София) – Спортист 2009 (Своге) –

Добруджа 1919 (Добрич) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак (Плевен) –

Монтана 1921 (Монтана) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Черноморец (Балчик) – Литекс (Ловеч) –

                       VI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Литекс (Ловеч) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Черноморец (Балчик) –

Спартак (Плевен) – Монтана 1921 (Монтана) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Спортист 2009 (Своге) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Янтра 2019 (Габрово) – Септември (София) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Дунав от Русе (Русе) –

Бдин 1923 (Видин) – Марица 1921 (Пловдив) –

Беласица (Петрич) – Спартак 1918 (Варна) –

                       VII кръг

Спартак 1918 (Варна) – Марек 1915 (Дупница) –

Марица 1921 (Пловдив) – Беласица (Петрич) –

Дунав от Русе (Русе) – Бдин 1923 (Видин) –

Септември (София) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Янтра 2019 (Габрово) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Спортист 2009 (Своге) –

Монтана 1921 (Монтана) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Черноморец (Балчик) – Спартак (Плевен) –

Литекс (Ловеч) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

                       VIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Спартак (Плевен) – Литекс (Ловеч) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Черноморец (Балчик) –

Спортист 2009 (Своге) – Монтана 1921 (Монтана) –

Янтра 2019 (Габрово) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Бдин 1923 (Видин) – Септември (София) –

Беласица (Петрич) – Дунав от Русе (Русе) –

Спартак 1918 (Варна) – Марица 1921 (Пловдив) –

                       IX кръг

Марица 1921 (Пловдив) – Марек 1915 (Дупница) –

Дунав от Русе (Русе) – Спартак 1918 (Варна) –

Септември (София) – Беласица (Петрич) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Бдин 1923 (Видин) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Монтана 1921 (Монтана) – Янтра 2019 (Габрово) –

Черноморец (Балчик) – Спортист 2009 (Своге) –

Литекс (Ловеч) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак (Плевен) –

                       X кръг

Марек 1915 (Дупница) – Спартак (Плевен) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Спортист 2009 (Своге) – Литекс (Ловеч) –

Янтра 2019 (Габрово) – Черноморец (Балчик) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Монтана 1921 (Монтана) –

Бдин 1923 (Видин) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Беласица (Петрич) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Спартак 1918 (Варна) – Септември (София) –

Марица 1921 (Пловдив) – Дунав от Русе (Русе) –

                       XI кръг

Дунав от Русе (Русе) – Марек 1915 (Дупница) –

Септември (София) – Марица 1921 (Пловдив) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Спартак 1918 (Варна) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Беласица (Петрич) –

Монтана 1921 (Монтана) – Бдин 1923 (Видин) –

Черноморец (Балчик) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Литекс (Ловеч) – Янтра 2019 (Габрово) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спортист 2009 (Своге) –

Спартак (Плевен) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

                       XII кръг

Марек 1915 (Дупница) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Спортист 2009 (Своге) – Спартак (Плевен) –

Янтра 2019 (Габрово) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Литекс (Ловеч) –

Бдин 1923 (Видин) – Черноморец (Балчик) –

Беласица (Петрич) – Монтана 1921 (Монтана) –

Спартак 1918 (Варна) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Марица 1921 (Пловдив) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Дунав от Русе (Русе) – Септември (София) –

                       XIII кръг

Септември (София) – Марек 1915 (Дупница) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Дунав от Русе (Русе) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Марица 1921 (Пловдив) –

Монтана 1921 (Монтана) – Спартак 1918 (Варна) –

Черноморец (Балчик) – Беласица (Петрич) –

Литекс (Ловеч) – Бдин 1923 (Видин) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Спартак (Плевен) – Янтра 2019 (Габрово) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Спортист 2009 (Своге) –

                       XIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Спортист 2009 (Своге) –

Янтра 2019 (Габрово) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Спартак (Плевен) –

Бдин 1923 (Видин) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Беласица (Петрич) – Литекс (Ловеч) –

Спартак 1918 (Варна) – Черноморец (Балчик) –

Марица 1921 (Пловдив) – Монтана 1921 (Монтана) –

Дунав от Русе (Русе) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Септември (София) – Добруджа 1919 (Добрич) –

                       XV кръг

Добруджа 1919 (Добрич) – Марек 1915 (Дупница) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Септември (София) –

Монтана 1921 (Монтана) – Дунав от Русе (Русе) –

Черноморец (Балчик) – Марица 1921 (Пловдив) –

Литекс (Ловеч) – Спартак 1918 (Варна) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Беласица (Петрич) –

Спартак (Плевен) – Бдин 1923 (Видин) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Спортист 2009 (Своге) – Янтра 2019 (Габрово) –

                       XVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Янтра 2019 (Габрово) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Спортист 2009 (Своге) –

Бдин 1923 (Видин) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Беласица (Петрич) – Спартак (Плевен) –

Спартак 1918 (Варна) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Марица 1921 (Пловдив) – Литекс (Ловеч) –

Дунав от Русе (Русе) – Черноморец (Балчик) –

Септември (София) – Монтана 1921 (Монтана) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

                       XVII кръг

Струмска слава 1927 (Радомир) – Марек 1915 (Дупница) –

Монтана 1921 (Монтана) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Черноморец (Балчик) – Септември (София) –

Литекс (Ловеч) – Дунав от Русе (Русе) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Марица 1921 (Пловдив) –

Спартак (Плевен) – Спартак 1918 (Варна) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Беласица (Петрич) –

Спортист 2009 (Своге) – Бдин 1923 (Видин) –

Янтра 2019 (Габрово) – Черноморец 1919 (Бургас) –

                       XVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Янтра 2019 (Габрово) – Бдин 1923 (Видин) –

Спортист 2009 (Своге) – Беласица (Петрич) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Спартак 1918 (Варна) –

Спартак (Плевен) – Марица 1921 (Пловдив) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Дунав от Русе (Русе) –

Литекс (Ловеч) – Септември (София) –

Черноморец (Балчик) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Монтана 1921 (Монтана) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

                       XIX кръг

Монтана 1921 (Монтана) – Марек 1915 (Дупница) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Черноморец (Балчик) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Литекс (Ловеч) –

Септември (София) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Дунав от Русе (Русе) – Спартак (Плевен) –

Марица 1921 (Пловдив) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Спартак 1918 (Варна) – Спортист 2009 (Своге) –

Беласица (Петрич) – Янтра 2019 (Габрово) –

Бдин 1923 (Видин) – Черноморец 1919 (Бургас) –

                       XX кръг

Марек 1915 (Дупница) – Бдин 1923 (Видин) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Беласица (Петрич) –

Янтра 2019 (Габрово) – Спартак 1918 (Варна) –

Спортист 2009 (Своге) – Марица 1921 (Пловдив) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Дунав от Русе (Русе) –

Спартак (Плевен) – Септември (София) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Литекс (Ловеч) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Черноморец (Балчик) – Монтана 1921 (Монтана) –

                       XXI кръг

Черноморец (Балчик) – Марек 1915 (Дупница) –

Монтана 1921 (Монтана) – Литекс (Ловеч) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Спартак (Плевен) –

Септември (София) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Дунав от Русе (Русе) – Спортист 2009 (Своге) –

Марица 1921 (Пловдив) – Янтра 2019 (Габрово) –

Спартак 1918 (Варна) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Беласица (Петрич) – Бдин 1923 (Видин) –

                       XXII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Беласица (Петрич) –

Бдин 1923 (Видин) – Спартак 1918 (Варна) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Марица 1921 (Пловдив) –

Янтра 2019 (Габрово) – Дунав от Русе (Русе) –

Спортист 2009 (Своге) – Септември (София) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Спартак (Плевен) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Монтана 1921 (Монтана) –

Литекс (Ловеч) – Черноморец (Балчик) –

                       XXIII кръг

Литекс (Ловеч) – Марек 1915 (Дупница) –

Черноморец (Балчик) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Монтана 1921 (Монтана) – Спартак (Плевен) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Спортист 2009 (Своге) –

Септември (София) – Янтра 2019 (Габрово) –

Дунав от Русе (Русе) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Марица 1921 (Пловдив) – Бдин 1923 (Видин) –

Спартак 1918 (Варна) – Беласица (Петрич) –

                       XXIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Спартак 1918 (Варна) –

Беласица (Петрич) – Марица 1921 (Пловдив) –

Бдин 1923 (Видин) – Дунав от Русе (Русе) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Септември (София) –

Янтра 2019 (Габрово) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Спортист 2009 (Своге) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Монтана 1921 (Монтана) –

Спартак (Плевен) – Черноморец (Балчик) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Литекс (Ловеч) –

                       XXV кръг

Лудогорец 1945 II (Разград) – Марек 1915 (Дупница) –

Литекс (Ловеч) – Спартак (Плевен) –

Черноморец (Балчик) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Монтана 1921 (Монтана) – Спортист 2009 (Своге) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Янтра 2019 (Габрово) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Септември (София) – Бдин 1923 (Видин) –

Дунав от Русе (Русе) – Беласица (Петрич) –

Марица 1921 (Пловдив) – Спартак 1918 (Варна) –

                       XXVI кръг

Марек 1915 (Дупница) – Марица 1921 (Пловдив) –

Спартак 1918 (Варна) – Дунав от Русе (Русе) –

Беласица (Петрич) – Септември (София) –

Бдин 1923 (Видин) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Янтра 2019 (Габрово) – Монтана 1921 (Монтана) –

Спортист 2009 (Своге) – Черноморец (Балчик) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Литекс (Ловеч) –

Спартак (Плевен) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

                       XXVII кръг

Спартак (Плевен) – Марек 1915 (Дупница) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Литекс (Ловеч) – Спортист 2009 (Своге) –

Черноморец (Балчик) – Янтра 2019 (Габрово) –

Монтана 1921 (Монтана) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Бдин 1923 (Видин) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Беласица (Петрич) –

Септември (София) – Спартак 1918 (Варна) –

Дунав от Русе (Русе) – Марица 1921 (Пловдив) –

                       XXVIII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Дунав от Русе (Русе) –

Марица 1921 (Пловдив) – Септември (София) –

Спартак 1918 (Варна) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Беласица (Петрич) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Бдин 1923 (Видин) – Монтана 1921 (Монтана) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Черноморец (Балчик) –

Янтра 2019 (Габрово) – Литекс (Ловеч) –

Спортист 2009 (Своге) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Спартак (Плевен) –

                       XXIX кръг

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Марек 1915 (Дупница) –

Спартак (Плевен) – Спортист 2009 (Своге) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Янтра 2019 (Габрово) –

Литекс (Ловеч) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Черноморец (Балчик) – Бдин 1923 (Видин) –

Монтана 1921 (Монтана) – Беласица (Петрич) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Спартак 1918 (Варна) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Марица 1921 (Пловдив) –

Септември (София) – Дунав от Русе (Русе) –

                       XXX кръг

Марек 1915 (Дупница) – Септември (София) –

Дунав от Русе (Русе) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Марица 1921 (Пловдив) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Спартак 1918 (Варна) – Монтана 1921 (Монтана) –

Беласица (Петрич) – Черноморец (Балчик) –

Бдин 1923 (Видин) – Литекс (Ловеч) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Янтра 2019 (Габрово) – Спартак (Плевен) –

Спортист 2009 (Своге) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

                       XXXI кръг

Спортист 2009 (Своге) – Марек 1915 (Дупница) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Янтра 2019 (Габрово) –

Спартак (Плевен) – Черноморец 1919 (Бургас) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Бдин 1923 (Видин) –

Литекс (Ловеч) – Беласица (Петрич) –

Черноморец (Балчик) – Спартак 1918 (Варна) –

Монтана 1921 (Монтана) – Марица 1921 (Пловдив) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Дунав от Русе (Русе) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Септември (София) –

                       XXXII кръг

Марек 1915 (Дупница) – Добруджа 1919 (Добрич) –

Септември (София) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Дунав от Русе (Русе) – Монтана 1921 (Монтана) –

Марица 1921 (Пловдив) – Черноморец (Балчик) –

Спартак 1918 (Варна) – Литекс (Ловеч) –

Беласица (Петрич) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Бдин 1923 (Видин) – Спартак (Плевен) –

Черноморец 1919 (Бургас) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Янтра 2019 (Габрово) – Спортист 2009 (Своге) –

                       XXXIII кръг

Янтра 2019 (Габрово) – Марек 1915 (Дупница) –

Спортист 2009 (Своге) – Черноморец 1919 (Бургас) –

ФК ЦСКА 1948 II (София) – Бдин 1923 (Видин) –

Спартак (Плевен) – Беласица (Петрич) –

Лудогорец 1945 II (Разград) – Спартак 1918 (Варна) –

Литекс (Ловеч) – Марица 1921 (Пловдив) –

Черноморец (Балчик) – Дунав от Русе (Русе) –

Монтана 1921 (Монтана) – Септември (София) –

Струмска слава 1927 (Радомир) – Добруджа 1919 (Добрич) –

                       XXXIV кръг

Марек 1915 (Дупница) – Струмска слава 1927 (Радомир) –

Добруджа 1919 (Добрич) – Монтана 1921 (Монтана) –

Септември (София) – Черноморец (Балчик) –

Дунав от Русе (Русе) – Литекс (Ловеч) –

Марица 1921 (Пловдив) – Лудогорец 1945 II (Разград) –

Спартак 1918 (Варна) – Спартак (Плевен) –

Беласица (Петрич) – ФК ЦСКА 1948 II (София) –

Бдин 1923 (Видин) – Спортист 2009 (Своге) –

Черноморец 1919 (Бургас) – Янтра 2019 (Габрово)
Снимка: Фейсбук

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
10лв без дезпозит с промокод 1701
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
Запишете се
Уведоми ме за
guest
0 Коментари
Inline Feedbacks
Покажете всички коментари
0
Оставете Вашия коментарx