ЦСКА приема Черно море в Пазарджик

0
0
458

ЦСКА ще приеме Черно море в Пазарджик, съобщиха от спортно-техническата комисия към БФС. Двубоят от първия кръг на плейофната фаза на efbet Лигата ще се играе на 15 май от 18:00 часа, а “червените” ще домакинстват извън “Българска армия” поради наказание заради поведението на феновете си в дербито срещу Лудогорец на 30 април (0:1), което беше прекъснато за десетина минути в средата на второто полувреме заради хвърлени предмети от трибуните към терена.

“Предвид изтърпяване на наложено наказание „лишаване от домакинство“, по предложение на ПФК ЦСКА-София – София, срещата от 31-ви кръг (1-ви кръг плейофна фаза) на Първа професионална футболна лига между отборите на ПФК ЦСКА-София и ПФК Черно море, ще се играе по програма на стадион “Георги Бенковски” град Пазарджик”, написаха от комисията.

ЦСКА вече изтърпя един мач наказание, като игра пред празни трибуни в домакинството си срещу Ботев (Враца). Апелативната комисия замени втория мач наказание “пред празни трибуни” с домакинство извън София в град, отдалечен на поне 50 километра от столицата по посока Варна. Поради тази причина от “Армията” атакуваха яростно БФС.