> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

БФС намали наказанието на Херо


0
0
250

Апелативната комисия към Българския футболен съюз намали наказанието на старши треньора на Ботев (Пловдив) Димитър Димитров – Херо, наложено от Дисциплинарната комисия след срещата с Локомотив (София) от 19-ия кръг на efbet Лига. 

Санкцията за наставника на Ботев бе забрана за изпълняване на функциите си за три мача, както и глоба в размер на 3000 лева за невъздържана реакция към съдиите на мача с Локомотив София.

От Ботев подадоха жалба, която бе уважена, като Апелативната комисия промени наказанието на Херо от три двубоя на един с финансова санкция 2000 лв. 

Това означава, че Димитров вече е изтърпял наказанието си в двубоя от осминафиналите за Купата на България срещу Спартак (Варна) миналата седмица и ще води отбора си за старта на пролетния полусезон срещу Берое.

снимка: Facebook

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx