Бит рефер ще съди бивш национал (видео)

1
0
478

Бившият играч на Локомотив (София) Калоян Караджинов отива на съд. Причината е, че рефер се оплака, че е бил пребит от бившия национал на футболен мач. Пострадалият рефер Васил Цоклинов коментира пред “България днес” екшъна на дербито между Костинброд и Торнадо (Безден) от западната подгрупа на област София.

В 21-ата минута при 1:0 44-годишният Караджинов от състава на гостите скочил и ударил арбитъра в главата при опит да му бъде показан втори жълт картон. Двубоят веднага е прекратен, а Цоклинов се измъкнал тичешком от терена.

“Имам медицински документ, на който ясно е установен оток в дясната част от главата ми. Разбира се, че ще го съдя. Това са неща, които не трябва да се случват. Не сме в 80-те години“, казва футболният съдия. Караджинов е бивш национал и футболист на Локо (София). Вероятно тази случка ще прекрати кариерата му по аматьорските терени.