> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Съдията подпрял ЦСКА 1948 за финала за купата


Кабаков Ливърпул

0
0
374

Старши треньорът на Локомотив София Станислав Генчев критикува съдийството на Георги Кабаков при равенството 2:2 след продължения в полуфиналната среща-реванш за Купата на България срещу ЦСКА 1948. Ремито елиминира Локомотив с общ резултат 4:5.

„Трябва да признаем класата на ЦСКА 1948. Ние опитахме да компенсираме с отборна игра и борбеност и поздравявам играчите за усилията. Има малки неща, които наклониха везните в полза на единия отбор. Съдията не даде нарисуван втори жълт картон на Елитон, за същата ситуация се даде картон на Кацаров.
ЦСКА 1948 трябва да благодари на съдията Кабаков. Най-разочароващо е съдийството в този мач и то в ключови ситуации. За първи път си позволявам да нападам така съдия, но дългогодишен труд на момчетата беше ограбен. Повечето от тези играчи едва ли ще получат нова възможност да играят финал.
Мотивацията беше на много добро ниво, играчите искаха да играят финал, да опитат да спечелят трофей“, каза Генчев.

„Опитахме се са успокоим нещата в съблекалнята с много разговори и футболистите направиха това, което трябва да правят професионалистите – да забравят проблемите извън терена и да се концентрират върху играта.
Можеше да докараме нещата до дузпи, където нищо не се знае…
Играхме и за президента на клуба Иван Василев. Без него ще бъде трудно на Локомотив София да оцелее. Надявам се да остане. Футболът ще загуби, ако той си тръгне“, коментира още Генчев.

„Честитя на всички в клуба класирането за финала. Момчетата показаха характер. Въпреки че не стартирахме мача по най-добрия начин, намерихме сили да обърнем развоя и съм доволен от абсолютно всички.
Бях убеден, че ще бъдем на финал, независимо по какъв начин. Диктувахме нещата на терена, най-важно е духът на нашия отбор.
Ивайло Чочев не случайно е голмайстор в първенството. Голяма фигура за нашия отбор“, коментира колегата му Тодор Янчев.

Снимка: Фейсбук

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx