Още един французин приключи с Мондиала
464
Френският национал Кристофър Нкунку отпадна от състава за Световното първенство по футбол след като получи контузия на тренировката на тима снощи. Нападателят на германския РБ Лайпциг пострада при сблъсък с Едуардо Камавинга при двустранна игра на заниманието и напусна с помощ терена.
По-късно бе потвърдено, че Нкунку няма да пътува за Катар, тъй като проведените тестове са показали, че има изкълчване на лявото коляно. Той записа 37 гола и 11 асистенции през календарната година и 17 попадения в 23 мача за РБ Лайпциг.
Френската футболна федерация е изпратила медицинското досие на Кристофър Нкунку до Международната централа (ФИФА), за да получи разрешение да повика нов играч на негово място. Очаква се нападателят да бъде заменен от Рандъл Коло Муани. Играчът на Айнтрахт беше предпочетен пред Уисам Бен Йедер, Муса Диаби и Мартен Терие. Както е известно, аут са още световните шампиони Пол Погба, Нголо Канте, и Приснел Кимпембе.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








