> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Левски: Срещу нас върви провокация от БФС и ЦСКА 1948


0
0
787

„Решението на БФС двубоят с ЦСКА 1948 да се играе в Бистрица и определените цени на билетите са в ущърб на футбола, любимия отбор и многобройните ни привърженици. В момент, в който нашият отбор се възражда, когато клуб и привърженици отново са един до друг, 15 хиляди на стадиона явно плашат някого“, обявиха от Левски по повод решението мача с ЦСКА 1948 в събота да се играе на стадиона в Бистрица. Освен това, домакините от ЦСКА 1948 обявиха цена от 40 лева на билетите за феновете на „сините“.

„Призоваваме Ви да не се подавате на тази провокация и да покажем европейско поведение и на този стадион. Нека не позволим да ни бъдат наложени санкции за следващия домакински мач с „ЦСКА-София“. Нека отново демонстрираме силата на левскарския дух и да поставим рекорд по закупени виртуални билети“, допълват от Левски.
ЦСКА 1948 посреща Левски в мач от 21-ия кръг на Първа лига в събота от 15.00 часа.

Друга интересна новина около Левски е, че спонсорът им Palms bet раздава само днес 10 лв безплатен бонус.

Снимка: Фейсбук

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

300 безплатни игри
Кешбек до 200 €
25€ с код 7dnifutbol
До 250 € и 100 врътки
Дo 100 €
5€ с код PB-0076
15€ промокод 01-701
До 100 €
guest
0 Коментари
Най-стари
Най-нови Най-висок рейтинг
0
Оставете Вашия коментарx