Обявиха заместника на Павел Колев в Левски
1623
Левски обяви заместника на Павел Колев! С единодушно решение на Управителния съвет Константин Баждеков бе избран за изпълнителен директор на клуба до провеждането на Общо събрание на 31 август.
Решението на Управителния съвет бе одобрено от членовете на Надзорния съвет и се очаква да бъде официализирано до края на седмицата.
„Ръководството на Левски благодари на Константин Баждеков за готовността му да поеме отговорност и да съдейства за плавния преход до провеждането на Общото събрание на акционерите, написаха в сайта на „сините“.
Както е известно, на тази длъжност в последните 2 години се подвизаваше именно Колев, който започна работа в УЕФА.
По-вероятно е обаче Баждеков да продължи да изпълнява тази функция и след Общото събрание. Опитният ръководител бе близо до клуба в последната година, като е отлично запознат с цялата ситуация.
Освен това той има доста опит в тази област, след като бе директор в Левски по времето на Тодор Батков, в най-успешните за „сините“ години през новия век.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








