Серена Уилямс с мач №1000, Гришо я поздрави
425
Григор Димитров поздрави Серена Уилямс, която изигра мач №1000 в кариерата си. Това стана в Рим, където в юбилейната си среща великата американка загуби от Надя Подороска (Арж) с 6:7 (6), 5:7.
„Поздравления за това, че си изиграла 1000 мача в кариерата си. Ти си един от най-близките ми приятели – винаги си била до мен и си ме подкрепяла в тежките ми моменти, за което ти благодаря. Единствено мога да кажа, че си истинско вдъхновение за всеки един спортист заради всичко, което си показала и дала на света. Нещата, които си постигнала и които искаш да постигнеш, са наистина феноменални. Бъди благословена и продължавай да играеш този спорт“, обяви Гришо. Той също участва в Рим, но приключи набързо.
За носителката на 23 титли от Големия шлем това беше първият мач от средата на февруари.
„Имам нужда от още няколко мача, така че ще обсъдим с треньора и екипа ми. Тренирам от месеци, но изчистването на детайлите на клей е различно“, каза Уилямс.
Великата американка получи специални поздравления от редица свои колеги. В поредицата от видеа се включиха още Новак Джокович, Александър Зверев, Стефанос Циципас, Данийл Медведев, Андрей Рубльов и др.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








