Берое остави Херо за треньор
627
Димитър Димитров остава начело на Берое, потвърдиха от клуба. Херо хвърли оставката след обрата от Левски (1:3) от 1/8-финалите за Купата на България. Бившият селекционер на „лъвовете“ пое цялата отговорност за случилото се на „Герена“, но заралии са категорични, че го оставят.
„Във връзка с отпадането от Левски за Купата на България и изявената готовност от страна на целия спортно-технически щаб да поеме отговорността за представянето на отбора, ръководството на ПФК Берое заявява, че вярва напълно във възможностите им и не оттегля доверието си.
На този етап треньорски рокади не се предвиждат. Желанието на всички в клуба е да сме концентрирани за предстоящите срещи до края на шампионата. Димитър Димитров и неговият екип са доказани специалисти в българския футбол и заедно ще продължим да работим в името на Берое“, съобщиха от клуба.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








