Първият напуснал ЦСКА ще е Алън Пардю
717
Техническият директор на ЦСКА Алън Пардю, трябва да напусне официално клуба в следващите дни, пише „Мач Телеграф“. Британецът е бил озадачен от внезапното желание на собствениците да прехвърлят акциите на когото и да е и не виждал смисъл да продължава работата си.
Пардю е имал договорка с Данаил Ганчев да работи за имиджа на ЦСКА в чужбина, подобно на предшественика си Кристиано Джарета. За краткото си време в София обаче, Пардю до последно изучаваше особеностите на балканския футбол.
Наскоро се появи информация, че Пардю е близо до завръщане в Англия, където щял да стане мениджър на Уимбълдън, но самият той отрече това. Предстои раздялата с англичанина да бъде официално обявена от „Българска армия“. Той ще е първият напуснал след сътресенията в Борисовата градина.
Иначе днес се очаква повече информация по темата, след като старши треньорът на ЦСКА Бруно Акрапович ще даде пресконференция преди домакинството срещу Черно море в мач от XVIII кръг на еfbet Лига. Събитието ще се състои от 12.00 часа на стадион „Българска армия“. „Армейците“ посрещат варненци утре от 17.30 часа.
Снимка: skysports.co.uk
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








