Фенове на Локо оплюха кмета на Пловдив

460
Феновете на Локомотив (Пловдив) подкрепиха думите на легендата на клуба Христо Бонев. Зума вчера обяви пред кмета на града Здравко Димитров-Зико, че стадионът няма да бъде построен, докато той е жив. Привържениците смятат, че Зико нарочно мотае ремонта на „Лаута“. Под тепетата е обществена тайна, че кметът е фен на градския съперник Ботев и това е основната причина за проблемите на „смърфовете“.
„Вчера на Лаута Христо Бонев се обърна към кмета Димитров с думите: „Няма да съм жив, докато го построят този стадион! Неговите подчинени само за далавери работят! Плаче ми се! Скоро ще дам интервю пред всички медии и ще кажа всичко!“
Заставаме изцяло зад казаното от легендата на българския футбол, който каза истината в очите на кмета. Това е най-точната оценка на случващото се в Община Пловдив и е от много време тема на разговор в черно-белите среди. За пореден път кметът най-демонстративно показва различен аршин в управлението си и в усилията си за търсене на финанси за стадионите в Пловдив! Парите, необходими за единия стадион нарастват с часове, а мълчанието по казуса с другия и пречките се създават на всяка крачка! Кмете, вие сте срам за Пловдив!„, написаха феновете.
Всичко се случва само ден, след като Локо завърши 1:1 с гостуващия Етър в мач от Първа лига.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
![]() | 30 ЛВ БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701 | |
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв | ||
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв | |
![]() | 50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol | |
200% до 2000 лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | ||
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||