Спират парите в Ботев Пд
529
Председателят на Европейския парламент – Роберта Мецола, отправи призив, който пряко може да засегне българския Ботев (Пловдив). Желанието му е руските олигарси да получат забрана да контролират спортни клубове. Собственик на „канарчетата“ е руснакът Антон Зингаревич.
„Олигарсите на Путин и тези, които го финансират, не трябва повече да могат да използват своята покупателна способност, за да се крият зад облицовката в нашите общности или в нашите спортни клубове“, коментира Мецола.
„До дни ще предложа да бъде гласувано в Европейския парламент подобна забрана, руските олигарси да не могат да контролират спортни клубове“, добави добави 43-годишната италианка.
А Зингаревич вдигна на крака „канарите“, За последно руснакът доведе двама нападатели, с които да се атакуват медалите в първенството.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
| 300 безплатни игри | ||
| Кешбек до 200 € | ||
| 25€ с код 7dnifutbol | ||
![]() | До 250 € и 100 врътки | |
| Дo 100 € | ||
| 5€ с код PB-0076 | ||
![]() | 15€ промокод 01-701 | |
| До 100 € | ||








