Джулиъс Рандъл стана “Най-прогресиращ играч” в НБА

327
Лидерът и основен реализатор на Ню Йорк Никс Джулиъс Рандъл бе обявен за победител в гласуването за “Най-прогресиращ играч” през 2020-21 година в НБА. Той бе сочен предварително като фаворит за тази награда след невероятния сезон, в който бе основната причина за първото класиране на Никс в плейофите от сезон 2012-13 година. Рандъл бе избран за Мача на звездите за първи път в седмия си сезон в НБА и стана първият баскетболист на Ню Йорк Никс, който печели тази награда. Приза за “Най-прогресиращ играч”, който се дава в лигата от сезон 1985-86, е създаден за да се почете с него състезателят, направил най-голям прогрес в сравнение с предишния сезон/и. Рандъл бе удостоен с 98 първи места от общо гласували 100 спортни журналиста и събра 493 точки в класирането. Той остави зад себе си баскетболиста на Детройт Пистънс Джеръми Грант, който спечели другите 2 първи места и остана втори с 140 точки. На трета позиция в класацията остана младото крило на Денвър Нъгетс, който събра 138 точки. Самото класиране се прави като за всяко присъдено първо място се дават 5 точки, за второ 3 точки и за трето 1 точка.
Джулиъс Рандъл, който изкара вторият си сезон в Ню Йорк, завърши кампанията със средно 24.1 точки, 10.2 борби и 6.0 асистенции на мач за 37.6 минути, най-много от всеки друг баскетболист в НБА. С това той подобри средните си показатели за точки и асистенции и изравни постижението си при борбите, с което влезе в ТОП 20 на лигата във всяка една от трите категории. Той стана едва шестият баскетболист в историята на НБА, който завършва сезона с поне 24.0 точки, 10.0 борби и 6.0 асистенции заедно с Лари Бърд, Уилт Чембърлейн, Никола Йокич, Оскар Робъртсън и Ръсел Уестбрук.
Рандъл реализира рекордните в кариерата си 160 тройки през сезон 2020-21, което е само с 8 по-малко от общия брой реализирани от него през първите му шест сезона в асоциацията (168). Той завърши кампанията с 40.1% успеваемост от границата за три точка, което значително надвишава неговият процент преди началото на този сезон (29.5%). Той завърши осми в лигата по реализирани дабъл-дабъли (41) и седми по трипъл-дабъли (6). Джулиъс Рандъл спечели и наградата за “Играч на месец април” в Източната конференцияа и допринеси в най-голяма степен за четвъртата позиция на Ню Йорк Никс в крайното класиране на Изток.
Лицензирани букмейкъри и казина в България
![]() |
||
![]() | 30 ЛВ БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701 | |
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039 | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв | ||
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв | |
![]() | 50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol | |
200% до 2000 лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ | ||
![]() | Виж Бонусa в Bet365 | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв | |
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв | ||
![]() | НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | |
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв | ||