> > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > > >

Вашингтон не прости и на шампионите


0
0
424

  Отборът на Вашингтон Уизардс спечели домакинството си срещу настоящите шампиони Лос Анджелис Лейкърс със 116:107 (31:35, 30:20, 29:22, 26:30) и постигна девета победа в последните си 10 мача. С това домакините още повече се доближиха до заветното 10-то място, което може да им донесе участие в плейофите. Трябва да припомним, че след края на редовния сезон отборите между 7-мо и 10-то място ще изиграят два допълнителни двубоя, за определяне на последните два участника в елиминациите. Ако запази 10-тата си позиция Вашингтон ще се нуждае от две последователни победи, първо срещу отбора класирал се на 9-то място и след това срещу загубилият битката между седмите и осмите в класирането, за да достигне мечтано участие в плейофите.

 Основните виновници за престижният успех над шампионите тази нощ отново бяха звездите на тима Ръсел Уестбрук и Брадли Бийл. Уестбрук реализира 13-тия си трипъл-дабъл през месеца, нещо което не е правил никой преди него в историята на НБА и едва ли ще бъде повторено скоро. Той завърши двубоя с 18 точки, 18 борби и 14 асистенции, за да запише 176-ия си трипъл-дабъл в кариерата. Уестбрук е на крачка да завърши с трипъл-дабъл средни показатели за четвърти път в своята кариера, като към момента е с 21.8 точки, 11.0 борби и 11.0 асистенции, с което води и при подавачите в лигата. Неговият съотборник Брадли Бийл пък продължава ожесточената си битка със Стеф Къри за първото място в друга престижна класация, тази при реализаторите. Бийл отбеляза 27 точки срещу “Езерняците” и продължава да поддържа средно над 31 точки на мач.

 Центърът Алекс Лен бе близо до дабъл-дабъл за Вашингтон, завършвайки с 18 точки и 9 борби, а Руи Хачимура и Иш Смит добавиха по 12 точки за успеха на домакините.

 “Езерняците”, които бяха в 20-ти пореден двубой без своята звезда Леброн Джеймс, записаха 12-та загуба в последните си 20 срещи. Това поставя отборът под угрозата да пропусне плейофите и да не може да защити титлата си от миналия сезон. Разбира се шампионите все още са на позиция да си осигурят място в елиминациите без особени драми, ако запазят петата си позиция в Западната конференция. Най-резултатен при загубата от Вашингтон бе Антъни Дейвис, който изигра най-добрият си мач, откакто се завърна след тежка контузия. Крилото реализира 26 точки, 5 борби, 2 асистенции, 3 откраднати топки и 2 чадъра. Андре Дръмънд записа дабъл-дабъл 17 точки и 11 борби, а Денис Шрьодер с 13 точки, 4 борби и 8 асистенции и Кайл Кузма с 11 точки, 7 борби и 8 асистенции също бяха на ниво в тази среща. Две от резервите на тима също завършиха с двуцифрен точков актив (Бен Маклемор с 16т. и Монтрез Херъл с 12т.), но и това не бе достатъчно на “Езерняците” да преодолеят Уестбрук, Бийл и компания.

Всички резултати на срещите от NBA, които се изиграха тази нощ:

Кливланд Кавалиърс – Орландо Меджик  104:109

Филаделфия 76 – Атланта Хоукс  127:83

Бостън Селтикс – Шарлът Хорнетс  120:111

Ню Йорк Никс – Чикаго Булс  113:94

Вашингтон Уизардс – Лос Анджелис Лейкърс  116:107

Маями Хийт – Сан Антонио Спърс  116:111

Денвър Нъгетс – Ню Орлиънс Пеликанс  114:112

Мемфис Гризлис – Портланд Трейл Блейзърс  109:130

Финикс Сънс – Лос Анджелис Клипърс  109:101

Сакраменто Кингс – Юта Джаз  105:154

0
0

Лицензирани букмейкъри и казина в България

30 ЛВ БЕЗ ДЕПОЗИТ С ПРОМОКОД 01-701
20лв БЕЗ ДЕПОЗИТ с промокод PB-0039
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 300лв
50лв фрийбет или до 200лв депозит бонус
НАЧАЛЕН БОНУС 100% до 200 лв
50лв безрисков залог с бонус код 7dnifutbol
200% до 2000 лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв + 50лв безплатен залог
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
ДЖАКПОТ ОТ 25000лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв БЕЗПЛАТЕН ЗАЛОГ
Виж Бонусa в Bet365
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 222лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 250лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв
НАЧАЛЕН БОНУС ДО 200лв

Comments