Ман Юнайтед пак впечатлява при Тен Хааг

0
0
227

Манчестър Юнайтед продължава да впечатлява при новия мениджър Ерик Тен Хааг. “Червените дяволи” победиха Кристъл Палас с 3:1 в приятелска среща, част от подготвителното турне на двата тима за новия футболен сезон. Мачът се игра на стадион „Мелбърн Крикет Граунд“ в Мелбърн, Австралия.

Юнайтед стигна до гол преднина през първото полувреме, като негов автор бе Антони Марсиал. След подновяването на играта Маркъс Рашфорд и Джейдън Санчо направиха преднината на Манчестър класическа.
В 74-ата минута Джоел Уорд върна един гол за Кристъл Палас, но за повече хората на Патрик Виейра нямаха сили. В 84-ата минута Уилям Фиш от Манчестър Юнайтед получи директен червен картон.

Следващата проверка на Юнайтед ще е срещу друг английски тим Астън Вила на 23 юли отново в Австралия. В предишните си две проверки Юнайтед разби Ливърпул с 4:0 и Мелбърн Виктори с 4:1.