Саша Илич: Да, Септември ни създаде проблеми

0
0
300

Треньорът на ЦСКА Саша Илич критикува своите играчи за липсата на концентрация в последните минути в мача от осминафиналите за Купата на България срещу Септември. “Армейците” спечелиха с 2:1, но в края играчите на Септември доминираха и изпуснаха няколко чисти ситуации за гол.

“Тежък мач, доста лошо първо полувреме за нас. Изиграхме фантастични 15-20 минути в началото на втората част, но на края имахме големи проблеми. След 2:0 се отпуснахме и Септември имаше 3-4 чисти ситуации за гол, но Евтимов спаси.
Разбирам и футболистите, в края на полусезона сме, предстои ваканция, но всеки път им напомням, че трябва да са концентрирани на терена”, каза Саша Илич.

“Доволен съм от цялостното ни представяне през есенния полусезон, но имаше няколко мача, в които не бяхме на ниво като в дербито срещу Левски, което заслужено загубихме.
Чака ни тежък пролетен полусезон и ще се потрудим да вдигнем още нивото и да бъдем конкурентни за титлата”, каза още Саша Илич.

“Доста трудна победа, но е важно, че продължаваме напред. Последен мач от сезона, изморени сме психически и физически. Направихме си сами последните минути трудни. След двата гола помислихме, че мачът е свършил.
Имаме уникален колектив, уникален треньорски щаб. Всичко е на топ ниво. Сега ще почиваме, ще гледаме след това да се подготвим по най-добрия начин и да се борим и на двата фронта”, каза защитникът Християн Петров.